Alicja Majewska - Piosenki Korcza i Andrusa
maj 24
Teatr: Kwartet - Kwartet - 50 lecie spektaklu
maj 25
STRIFE #9
STRIFE #9

Hala sportowa MOSiR

cze 22

Co dzieje się w Chełmie?

Chełm to miejsce, gdzie każdego roku odbywa się wiele wydarzeń o charakterze kulturalnym i rozrywkowym. Obecną listę tego, co dzieje się w mieście możecie znaleźć na naszej stronie. Wydarzenia, warsztaty czy wystawy pogrupowane są w odpowiednie kategorie, co pozwala łatwo odnaleźć to, czego szukamy.

Chełm - Imprezy i koncerty 2024

W Chełmie jak w wielu innych miejscowościach, co rok organizowane są różne imprezy, mające na celu promocję firm czy lokalnych dobrodziejstw. Koncerty i imprezy masowe są wielkim przedsięwzięciem i wymagają ogromnego nakładu pracy, ale zorganizowanie dużego eventu, najczęściej kończy się zadowoleniem i uznaniem mieszkańców, co dodaje otuchy w trudniejszych chwilach. Za powstawanie takich wydarzeń najczęściej odpowiadają lokalne domy kultury i instytucje publiczne.

Kalendarium wydarzeń

Na przestrzeni wszystkich 12 miesięcy w Chełmie organizowana jest duża liczba koncertów, imprez, pikników, warsztatów czy wystaw - dzięki naszej stronie możecie śledzić, co w najbliższym czasie będzie się działo w mieście. Każda miejscowość posiada swoje unikatowe, wyjątkowe wydarzenia, które odbywają cyklicznie każdego roku i Chełm nie stanowi tu wyjątku - bogata kultura i ogromne zaangażowanie lokalnej społeczności pozwala celebrować, wyjątkowe dla regionu, święta.