Wszystkie artykuły

Co daje kod promocyjny w Totalbet?
Co daje kod promocyjny w Totalbet?

W ostatnich latach wszelkiego rodzaju kody premiowe cieszą się ogromną popularnością. Wyjątku nie stanowią również kody afiliacyjne, z których korzystają miłośnicy obstawiania wydarzeń sportowych w czasie rejestracji u tego czy innego bukmachera - w tym także typerzy, którzy noszą się zamiarem założenia darmowego profilu gracza w TOTALbet. Co konkretnie daje użycie kodu u tego renomowanego operatora selekcji wzajemnych?

Do jakiego kraju wycieczki last minute as najtańsze?
Do jakiego kraju wycieczki last minute as najtańs…

Jak wynika z raportu Polskiej Izby Turystycznej, w sezonie wakacyjnym 2023 ponad 20% rodzimych turystów planujących zagraniczny urlop rezerwując wczasy skorzystało z promocji last minute, czyli wyjazdów z szybkim, maksymalnie kilkutygodniowym terminem wylotu. Pokazuje to, że cena wakacji nadal ma dla Polaków ogromne znaczenie – a z dostępnych w popularnych serwisach turystycznych ofert wynika, że najtańsze last minute upolować można do Turcji.

Walentynki w Chełmie 2023
Walentynki w Chełmie 2023

Już niedługo Walentynki! Święto Miłości to dzień, który warto celebrować wraz ze swoją drugą połówką. Można przypomnieć sobie najpiękniejsze wspólnie spędzone chwile i zadbać o to, by tego wyjątkowe dnia stworzyć kolejne, piękne wspomnienia. Jeśli nie macie pomysłu na to, jak w tym roku spędzić Walentynki, przeczytajcie ten artykuł!